Goji Cream atsiliepimai

40414
117

Pasirodžius serialui "O Clone", pagrindinė veikėja Jade (Giovanna Antonelli) iš karto tapo žinoma kaip viena gražiausių planetos moterų. Ją pagrįstai vadina grožio etalonu. Būdama tokio amžiaus (38) ji vis dar pirmauja gražiausių pasaulio moterų sąrašuose. Nepaisant to, kad Giovanna yra trijų vaikų motina, ji nuolatos filmuojasi.

Nuo "O Clone" pasirodymo praėjo 13 metų


Kaip jai pavyksta išsaugoti jaunatvišką išvaizdą? Turbūt manote, kad plastinė chirurgija ir brangios procedūros? Klystate! Šiandien paneigsime šį mitą visiems laikams ir papasakosime, kas iš tiesų padėjo šiai aktorei išlikti kerinčiai.

- Giovanna, šiais metais tapote gražiausia Brazilijos aktore. Nuo "O Clone" laikų nė trupučio nepasikeitėte! Kaip jums pavyko išsaugoti savo grožį?

- Aktorės ir modelio karjera iš tiesių yra pilna streso, skubėjimo ir bemiegių naktų. Patikėkite manimi, jokios priemonės, netgi pačio brangiausios, nepadės jums paslėpti pirmųjų senėjimo ženklų.

Mano darbotvarkė labai įtempta, nuolatos filmuojuosi, dalyvauju interviu ir fotosesijose. Lieka mažai laiko ir jėgų pasirūpinti savimi. Atvirai kalbant, kremai, tonikai, šveitikliai ir kitos odos priežiūros priemonės kelia man baimę. Visus juos panaudoti man reikia mažiausiai valandos! Ir nėra garantijos, kad visos šios priemonės bus veiksmingos.

Laimei, atradau išskirtinį produktą, kuris veikia efektyviau ne visos šios priemonės kartu sudėjus. O rezultatas, kaip matote, atsispindi mano veide!

Jade grožį išsaugoti padeda Goji Cream


- Paaiškinkite plačiau.

- Serialą filmuodavome siaubingomis sąlygomis. Dykuma, nepakeliamas karštis, sausas oras. Praleisdavome 13-14 valandų dirbdami. Galite įsivaizduoti, kokia tapo mano oda. Ji buvo nuolat išsausėjusi ir neigiamai paveikta makiažo.

Vos per kelis mėnesius atsirado gilios raukšlės ir pigmentinės dėmės, ir tai nuslėpti pasidarė gan sunki užduotis. Supratau, kad jeigu kažko nesiimsiu, turbūt niekada nesusigrąžinsiu savo grožio..

Susidomėjau vietos žmonių receptais, daug kalbėjau su vietiniais. Jie neturėjo tiek daug kosmetikos kaip vakarų šalys, bet moterys atrodė itin jaunatviškai, netgi perkopusios 50 metų ribą.

Pasirodo, natūrali kosmetika čia yra labai populiari. Žinoma, šiais laikais niekas namuose nesigamina žolelių užpilų, bet rinkdamosi odos priežiūros produktus moterys pirmiausia žiūri į sudėtį. Vienas populiariausių produktų yra Goji Cream. Jo sudėtyje yra vien natūralūs ingredientai, nėra jokių chemikalų.

- Kaip veikia Goji Cream?

- Jį reikia tepti ant nuvalyto veido kaip ir bet kurį kitą kremą sukamaisiais rankos judesiais. Jis greit įsigeria, nelimpa ir neužkemša porų. Šis kremas taip gerai maitina ir tonizuoja odą, kad nereikia naudoti jokių kitų priežiūros produktų.

Naudingi komponentai prasiskverbia į odos ląsteles, prisotindami jas deguonimi ir kolagenu. Tai suaktyvina ląstelių veiklą, oda pradeda atsigauti iš vidaus, nyksta patamsėjimai, maišeliai po akimis ir kiti senėjimo požymiai.

Poveikis matomas beveik po pirmo naudojimo - oda tampa skaisti ir sudrėkinta, spalva pasidaro tolygesnė. Šis poveikis tęsiasi 24 valandas ir jeigu tepsite kremą kasdien, poveikis taps dar stipresnis ir pokyčiai odoje suintensyvės - raukšlės išnyks, oda taps dar labiau elastinga.

Jau po pirmų naudojimo dienų Goji Cream išgelbės jus nuo senėjimo ženklų.


Kai pradėjau naudoti Goji Cream, netikėjau, kad jis bus sėkmingas ir duos rezultatų. Bet paskui pradėjau ieškoti daugiau informacijos apie šį kremą ir radau mokslinį straipsnį, kuriame viskas buvo išsamiai paaiškinta. Neliko nė lašo abejonės. Jau po pirmo naudojimo mano oda vėl pradėjo švytėti! Sausumo nebeliko, raukšlės išsilygino.

Mano visažistė iš karto pastebėjo pokyčius, makiažas lengviau padengė mano odą ir tiesiog nuostabiai atrodė. Šis kremas tapo tikru gelbėtoju! Nuo to laiko reguliariai jį naudoju ir nekeisiu į nieką kitą! Goji Cream padeda man išsaugoti grožį ir jaunystę, nebenaudoju jokios kitos kosmetikos.

- Manau, kad daug moterų pasinaudos mano patarimu.

Goji Cream rekomenduoju visoms, kurios trokšta kuo ilgiau išlaikyti savo odos grožį ir jaunystę. Dar neseniai buvo tiek mažai apie tai žinančių žmonių, o dabar jis yra tikras stebuklas! Pamenu laikus, kai turėjau prašyti savo draugų iš užsienio jį užsakyti.

Bet dabar Goji Cream tampa vis populiaresnis visame pasaulyje ir galima lengvai jį įsigyti internetu iš oficialios gamintojos svetainės savo šalyje. Išlik laiminga ir graži!

EITI Į PUSLAPĮ

Komentarai

com
Dievinu šią moterį! Ji iš tikrųjų jaunėja su metais...
com
Graži moteris. Kur galiu gauti šio stebuklingo kremo? Tikiuosi nekainuoja daug
com
Tikrai daug nekainuoja, pati neseniai nusipirkau, jis buvo netgi pigesnis už mano įprastinį kremą. Čia ne Chanel ar kitas produktas, kur moki dar ir už prekės ženklą. Tai paprastas kremas su labai gera sudėtimi. Labai daug pasirinkimo, labai sunku išsirinkti kažką gero iš išreklamuotų neveiksmingų produktų.
com
Mano mama laiko šitą kremą ant lentynos. Jai 55 metai, bet atrodo kaip 40. Didžiuojuosi!
com
Svajoju apie plastinę chirurgiją. Man 43 metai ir nuolatos pastebiu senėjimo požymius. Norėčiau būti vėl jauna ir graži...Pagalvojau galbūt verta ir man išmėginti šį kremą, taigi susiradau gamintojo svetainę. Pasirodo galima užsisakyti be išankstinio apmokėjimo, tai suteikė pasitikėjimo.
com
Merginos, pati naudoju Goji Cream! Esu tiesiog sužavėta! Išmečiau visą kitą seną kosmetiką, ji net nesilygina.
com
Super! Gerai, kad jis jau parduodamas ir čia. Viena kartą nusipirkau netyčia užsienyje keliaudama. Rezultatas apstulbino, vos nenusigraužiau nagų, kad nenusipirkau daugiau! Ačiū už nuorodą, net nesuabejojau ir užsisakiau!
com
Užsisakiau šitą kremą prieš dvi dienas. Maloni ir draugiška mergina man iš karto paskambino ir viską išsamiai paaiškino. Jau laukiu savo siuntos, nes atsiliepimai internete labai geri.
com
Esu patenkinta šiuo kremu. Jis greitai įsigeria, kvapas malonus. Viena pakuotė suteiks drėgmės, pamaitins ir atjaunins odą. Tingioms namų šeimininkėms kaip aš tai tikras išsigelbėjimas :)
com
Nemanau, kad galima sustabdyti laiką. Bet galima atidėti raukšlių atsiradimą. Svarbiausia tai daryti iš anksto - taip lengviau išvengti problemų. Taigi turbūt reiktų pradėti naudoti 25 metų ir ateityje neturėsit raukšlių.
com
Pačiu laiku sužinojau apie šį produktą! Lankiausi pas kosmetologus, rinkau informaciją apie operacijas, injekcijas ir tempimą. Dabar net baisu apie tai pagalvoti. Reabilitacijos periodas yra labai ilgas, o rezultatas nenuspėjamas. Dabar mano veidas atrodo vis jaunesnis ir jaunesnis. Grįžau dešimt metų atgal
com
Tikrai taip! Daug mano pažįstamų susigadino veidą operacijomis. Norėjau geriau, o gavosi tikra katastrofa! Dar neturim normalios medicinos. Mes mokam didžiulę kainą už tai savo grožiu.
com
Nuostabus kremas! Nėra brangus, bet efektas geras. Išbandžiau daug kremu, bet geresnio neradau.
com
Noriu pamėginti :) Dar neturiu raukšlių, bet ant kaktos atsidaro linijos ir labai nervina. jeigu dabar jų neatsikratysiu, jos vis gilės su metais..Vaistinėse ir kosmetikos parduotuvėse pirkdavau visokius kremus (populiarius, kur dažniausiai reklamuodavo per TV) - nulis efekto! Nors mano problema net nėra tokia didelė. Bet kalbant apie vyresnes moteris, tas šlamštas kurį pirkdavau tikrai nepadeda.

EITI Į PUSLAPĮ